Delegerede

Lærerstandens Brandforsikring - Valgområde 1-2 (Postnr. 1000-2990)

   

Pens. områdeleder Bodil Stauning Jensen

Hoffmeyersvej 10, 2000 Frederiksberg 

 

Pressechef Emil Pilgård Nielsen, 

Niels Bohrs Alle 21. st., 2860 Søborg

 

Folkeskolelærer Emma Petry,

Jagtvej 83, 4.th., 2, 2200 København N

 

Lærer Flemming Ernst, 

Park Allé 304, 2605 Brøndby

 

Seniorforsker Flemming Splidsboel Hansen, 

Godthåbsvænget 14, 2.th., 2000 Frederiksberg

 

Lærer Gitte Winther

Grønnevej 249, 2830 Virum

   

Ida Brøkner Diemar

Rejsbygade 4, 2. sal, 1759 København V

  Fhv. formand Jan Trojaborg, Isafjordsgade 14,4.

2300 København S 
 

Cand. Scient. geografi Lone Billehøj,

Palnatokesgade 1, 4., 1733 København V

 

Senior rådgiver Rikke Guldborg Hansen,

Rolighedsvej 11, 5.th., 1958 Frederiksberg C


 

Steen Jeppesen

Hvidovrevej 350 F, 2650


 

Thomas Poulsen

Sankt Hans Gade 6A, 2. tv, 2100 København N

Lærerstandens Brandforsikring - Valgområde 3 (Postnr. 3000-3690)

 

Pens. Eric Brown,

Sandholmvej 19, 3450 Allerød

Lærer Merete Svalgaard Knuhtsen,

Jollen 89, 3070 Snekkersten


Gymnasielektor Hans Chr. Nielsen,

Egekærsvej 30, 3220 Tisvildeleje 

Lærerstandens Brandforsikring - Valgområde 4 (Postnr. 3700-3790)

 

Jan Niedersøe,

Skovgade 12, 3740 Svaneke

 

Christian Thøgersen, 

Lærkevej 7, 3700 Rønne

Lærerstandens Brandforsikring - Valgområde 5 (Postnr. 4000-4599)

 

Helle Folke Pedersen, 

Damengen 18, 4500 Nykøbing Sj.

 

Lærer Per Toft Haugaard,

Birkevænget 3, 4200 Slagelse 


Niels Skak Jensen,

Kirkevangen 13, 4281 Gørlev

Lærerstandens Brandforsikring - Valgområde 6 (Postnr. 4600-4799)

 

Lærer Poul Erik Madsen,

Bakkevænget 1, 4652 Hårlev  


Folkeskolelærer Maj-Brit Kusk,

Tjørnevej 17, 4684 Holmegaard

Lærerstandens Brandforsikring - Valgområde 7 (Postnr. 4800-4990)


Speciallærer Bente Mølgaard,

Slotsbryggen 4, 2.tv. 4800 Nykøbing F


Lærerstandens Brandforsikring - Valgområde 8 (Postnr. 5000-5990)

   

Lærer Lene Krongård Piekut,

Nyenstad 7, 5800 Nyborg

 

Lærer Lise Lotte Just,

Vesterstationsvej 15, 5000 Odense C

 

Konsulent Marie Elisabeth Dam Rasmussen,

Odensevej 5, 5750 Ringe  

   

Programleder Mette Meulengracht Jensen,

Monbergsvej 4, 5000 Odense C


Tidligere forstander Ole Pedersen, 

Vibelongvej 76, 5700 Svendborg

Lærerstandens Brandforsikring - Valgområde 9 (Postnr. 6000-6990)

 

Lærer Anders Bondo Christensen,

Bakkensbro 11, 6400 Sønderborg

 

Konsulent Bjarne Toft,

Engdraget 75, 6760 Ribe 


Skovrider Inge Gillesberg,

Felstedvej 14, 6300 Gråsten

 

Pensioneret skoleinspektør Torben Mørup,

Kongnesgade 87 a, 6700 Esbjerg


Pens. afdelingsleder Ulla Freese,

Fjællebrovej 21, 6093 Sjølund

Lærerstandens Brandforsikring - Valgområde 10 (Postnr. 7000-7990)


Lærer/rejseleder Finn Brask,

Ryesvej 6, 7500 Holstebro 

   

Pensioneret lærer Helen Sørensen,

Fonnesbechsgade 5, 7400 Herning

   

Cand.Scient. Lea Qvottrup Larsen,

Fælledvej 36B, 7000 Fredericia

 

Lærer Thomas Rasmussen,

Niels Kjeldsensvej 8, 7100 Vejle 

Lærerstandens Brandforsikring - Valgområde 11 (Postnr. 8000-8990)

Fhv. Lektor, cand.pæd. Birthe Lundgaard,

Krekærslunds Allé 48, 8340 Malling

 

Tale-hørekonsulent Bodil M. Jensen,

Storkevej 27, 8382 Hinnerup

Underviser Hanne Henriksen,

Havrevænget 56, 8600 Silkeborg 

 

Pensionist Inge Lorenzen,

Egernvej 8, 8680 Ry

Folkeskolelærer Kenneth Lindbirk Thomassen,

Nymarks Allé 396, 8320 Mårslet


Pens. lærer Kurt Drammelsbæk Sørensen,

Stationsvej 20, 8981 Spentrup 


Test Manager Tine Kanne Sørensen,

Dr. Margrethesvej 4A, 1., 8200 Århus N 

Lærerstandens Brandforsikring - Valgområde 12 (Postnr. 9000-9990)

 

Jordmoder Connie Hermansen,

Vejgård Møllevej 6, 9000 Aalborg

   

Pens. teamleder Erling Schmidt,

Revlingbakken 40, 2 th., 9000 Aalborg

 

Lærer/Kredsformand Lars Busk Hansen,

Tøtmosen 39, 9800 Hjørring 


Lærer Natascha Worre Ambjørn,

Tvedens Alle 65, 9381 Sulsted


Rådmand Per Clausen,

Vestre Fjordvej 34, 9000 Aalborg

Bauta - Valgområde ØST (Postnr. 1000-4990)

 

Pensioneret sygeplejerske Birgit Holmsgaard,

Jespervej 91b, 3400 Hillerød


Ergoterapeut Chanette Damgaard,

Havneholmen 66, 2.th., 1561 København V


Sygeplejerske Hanne Schmidt, 

Slotherrens Have 1, 2.th., 2610 Rødovre


Oversygeplejerske Janet Johannessen,

Tempelvej 3, 4390 Vipperød


Socialrådgiver Laura Arendt,

2300 København S

 

Sygeplejerske Lisbeth Østergaard Gustavsen,

Bygmarken 58, 4060 Kirke Såby

Bauta - Valgområde VEST (Postnr. 5000-9990)

 

Sygeplejerske Birthe Skovgård,

Rugagerlund 21, 5600 Faaborg


Adjunkt Brian Fjelrad Johansen, 

Østre Havnegade 40, 11-4, 9000 Aalborg


Anæstesisygeplejerske Britta Bastholm Vistisen,

Vendsysselgade 19, 3. th., 9000 Aalborg


Opsøgende sygeplejerske Kim Henriksen,

Storhøjvej 20, 8660 Skanderborg


Ergoterapeut Kristian Obenholt,

Stampen 25, 9280 Gudumholm 

 

Pensioneret socialrådgiver Lisbeth Sørensen,

Elbækvej 21, 8700 Horsens

 

Sygeplejerske Sanela Jusic,

Præstevej 5, 9800 Hjørring

Runa - Valgområde ØST (Postnr. 1000-4990)

 

Arkitekt Cand. Arch. Charlotte Algreen, 

Akacievej 24, 2830 Virum


Direktør Henriette Rald, 

Kildemosen 13, 2880 Bagsværd


Journalist & tekstforfatter Karin Bech, 

Nørregade 12, 2800 Lyngby


Gymnasielærer Per Heiberg,

Baltorpvej 114, 3. mf., 2750 Ballerup


Selvstændig Susanne Brøgger, 

Helsingevej 29A, 3250 Gilleleje

Runa - Valgområde VEST (Postnr. 5000-9990)

 

Bygningskonstruktør Hans Henrik Lauridsen

Sundbakken 5, 8700 Horsens


Koordinator for statslig skovrejsning Robin Philip,

Pamhulevej 110, 6100 Haderslev


Landinspektør Vibeke Boison Brandhof, 

Brandorffsvej 2, 6000 Kolding

LB Forsikring til PFA - Valgområde DK (Postnr. 1000-9990)


Marketing-, CRM og BI-manager Torben Christiansen, 

Kirkestien 9, 4200 Slagelse